Studencka impreza urodzinowa we Wrocławiu? Przybij Piątaka!

Studenckie imprezy rządzą się swoimi prawami. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy zaskoczy Cię wyjście w plener, do knajpy czy na urodziny kogoś, kogo zupełnie nie znasz. A skoro o tych ostatnich mowa, to w przeciągu roku okazji do świętowania czyjego jubileuszu bywa naprawdę sporo. Niektórzy imprezy lubią, część o nich nie myśli, ale gwarantujemy – każdy lubi imprezy niespodzianki. Powszechnie również wiadomo, że studencki portfel groszem nie śmierdzi, jak więc zorganizować komuś bibę niespodziankę tanim kosztem, np. we Wrocławiu? Odpowiedź jest jedna – Przybij Piątaka!

Co takiego jest w lokalach spod szyldu Przybij Piątaka? Oczywiście ceny. Nie ma chyba we Wrocławiu lepszego pubu, w którym można balować do późnych godzin nocnych bez obaw o studencki budżet. Praktycznie wszystko w tym miejscu możecie bowiem kupić za 5 zł. Większość rodzajów piwa, porcje (40 ml) wódek, whisky czy tequila kosztują dokładnie tyle. Jedynymi odstępstwami od tych bardzo konkurencyjnych cen na mieście są chyba tylko drinki i piwa z wyższej półki. Dla głodnych również się coś znajdzie – Przybij Piątaka ma w swojej ofercie przekąski na zimno i ciepło. Zawsze fajnie do piwka zjeść sobie hot-doga, kiełbasę albo tatara, prawda?

Obecnie Przybij Piątaka to dwa lokale. Oryginalny „Piątak” znajduje się przy ul. Purkyniego 1, drugi zaś znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 49. Pub przy Purkyniego jest zdecydowanie większy niż ten na Kazimierza, przez co oferuje nieco więcej. W pierwszym piątaku organizowane są koncerty czy też stand-upy. Jest też znakomitym miejscem na większe imprezy studenckie (cały klub można wynająć) . Drugi Piątak z kolei jest świetnie usytuowany, bowiem mieści się tuż przy jednej z głównych ulic Wrocławia. Może być nie tylko idealną bazą wypadową (jeśli będziecie chcieli w ogóle wychodzić ;)), ale też miejscem docelowej destynacji.

Jeśli więc chcesz zorganizować komuś urodzinową imprezę niespodziankę – Piątak będzie miejscem, które koniecznie musisz rozważyć. Oba lokale oferują różne opcje – jeśli nie chcecie szaleć, a tylko zjeść torta i posiedzieć przy piwie, lokal przy Kazimierza będzie najlepszym wyborem. Jeśli chcecie się z kolei pobawić i potańczyć, to w Piątaku przy Purkyniego bez problemu zarezerwujcie sobie odpowiednie wielkości loże (lub kilka). Obsługa klubu jest przyjaźnie nastawiona do każdego i zawsze bardzo pomocna, więc w ciemno można dzwonić, rezerwować i szykować się na dobrą imprezę.

Więcej info o Piątaku: https://przybijpiataka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *