Stary Klasztor we Wrocławiu

We Wrocławiu wiele jest miejsc, w których możemy zorganizować event firmowy. Na palcach jednej ręki można jednak policzyć te, które pomieszczą większą ilość osób i do tego pomieszczą większą ilość osób oraz zapewnią odpowiednie zaplecze techniczne. Jest jednak w centrum tego miasta miejsce, które oferuje wszystko powyższe, a do tego jest niezwykle klimatyczne. Poznajcie Stary Klasztor!

Przestrzeń:

Do dyspozycji w tym miejscu mamy praktycznie trzy sale. Nasz event możemy zorganizować w sali restauracyjnej na parterze, na zewnętrznym patio (ogródek pod wielkim namiotem), oraz na Sali Gotyckiej, która znajduje się nad główną częścią lokalu. 

Doskonale sprawdza się połączenie sali restauracyjnej z patio, gdzie bez problemu pomieścimy ok 120 osób. Wówczas wnętrze może służyć za parkiet taneczny oraz miejsce, gdzie dostępny będzie catering, ogródek zaś za strefę chillout. Kwestia aranżacji stolików, parkietu, umiejscowienia stołów cateringowych to sprawa umowna. Wszystko jest do uzgodnienia z menadżerką. 

W przypadku większych wydarzeń polecamy wynajęcie Sali Gotyckiej. Ilość osób, jaką ta sala może pomieścić  uzależniona jest od charakteru naszej imprezy. Jeśli ma być to bardziej even „dyskotekowy”, z powodzeniem odnajdzie się tu i 300 osób. Na Sali dostępny jest oczywiście bar, a w razie potrzeby jest możliwość zorganizowania cateringu. 

Przewagą sali jest jej kubatura, a także spore możliwości. Kilka razy w tygodniu odbywają się tutaj bowiem normalne koncerty, więc na naszym evencie również może zagrać jakiś popularny zespół. Bo i czemu by nie? 🙂

Catering

Stary Klasztor na co dzień jest również restauracją, więc w kwestii menu na nasz event nie musimy się o nic martwić. Jest możliwość nawet umówienia się z szefem kuchni na spotkanie, z którym omówimy wszelkie szczegóły. 

A może grill? Nie ma sprawy! Na ogródku od kilku sezonów w Starym Klasztorze zamontowane jest stanowisko grillowe, gdzie kucharze przygotują wszystko, co tylko nam się zamarzy. Gwarantujemy, że będzie smacznie!

Zaplecze techniczne

Również i pod tym względem Stary Klasztor ma wszystko, co może nam się przydać na evencie firmowym. Możemy w tym miejscu wyliczyć ten najważniejsze:

  • profesjonalne nagłośnienie na każdej sali
  • rzutniki oraz ekrany dostosowane do prezentacji
  • pełne oświetlenie eventowo-sceniczne
  • dostęp do rozdzielni prądowych (w razie potrzeby)
  • fachowa obsługa techniczna

Na koniec odpowiedzmy sobie na pytanie – czy warto organizować event w tym miejscu? Odpowiemy – warto! Nie ma drugiego takiego miejsca w centrum Wrocławia, które zaoferowałoby nam tyle możliwości. Centrum miasta, pełna obsługa techniczna i cateringowa, bardzo klimatyczne wnętrza – czego chcieć więcej? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *