Poznaj Olandię! Niesamowite miejsce idealne do wypoczynku i imprez.

Kolejnym miejscem jakie chcemy Wam polecić to Ośrodek Wypoczynkowy Olandia, położony w krainie 100 Jezior w wielkopolsce, czyli Sierakowskim Parku Krajobrazowym w Puszczy Noteckiej. Jego dokładna lokalizacja to okolice miejscowości Kwilcz. Jest to pieczołowicie odtworzony Skansen Olenderski, który ma za zadanie kultywowanie pamięci osadnictwa olenderskiego.

Olandia w obecnej formie to zrekonstruowany i zrewitalizowany zespół dworsko-parkowy, mający swe korzenie w XVIII wieku. Atrakcje oferowane przez to miejsce zadowolą najwybredniejsze nawet osoby. W tym kompleksie wypoczynkowym zorganizujemy niemal każdy rodzaj firmowego wyjazdu integracyjnego. Co dla biznesu Olandia ma do zaoferowania? Zobaczmy!

Noclegi

Olandia w swojej ofercie posiada 60 bardzo komfortowych pokoi, w których może spać od 2 do 4 osób, co daje w sumie 147 miejsc noclegowych (w przeznaczeniu biznesowym). Możliwe oczywiście są również dostawki, wówczas ilość łóżek zwiększa się do 174. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, klimatyzację, telewizor, internet oraz biurko. W każdej chwili możemy wezwać również Room Service. 

Co dla biznesu?

Co zorganizujemy w Olandii? Ilość budynków i pomieszczeń znajdujących się na terenie kompleksu, a także cały okoliczny teren zielony daje nam ogrom możliwości. 

Konferencje

Ośrodek dysponuje czterema salami konferencyjnymi, w których pomieści się maksymalnie 400 osób. Sale dodatkowo można podzielić na mniejsze, dzięki czemu możemy mieć do wykorzystania aż osiem pomieszczeń! Największe wrażenie robi jednak tzw. Sala Fryzjerska, która przyjmie 220 osób na jednej sesji wykładowej. 

Każda z sal jest w pełni klimatyzowana i wyposażona w tak niezbędne narzędzia jak:

  • ekrany
  • rzutniki
  • flipcharty
  • flamastry

Dodatkowym atutem będzie szybki internet dostępny przez Wi-Fi dla każdego uczestnika konferencji. 

Wyjazdy integracyjne

Jeżeli organizacja konferencji nie jest w kręgu Twoich zainteresowań i szukasz miejsca, gdzie możesz zabrać swoich pracowników na wyjazd integracyjny, Olandia będzie bardzo dobrym wyborem. Atrakcje oferowane przez to miejsce są imponujące. Dla swoich pracowników będziesz mógł przygotować sporo aktywności, a każdy z osobna z pewnością znajdzie dodatkowo coś dla siebie. 

Obszerny teren zielony przynależący do obiektu daje Ci możliwość zorganizowana wielu zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu (w tym przypadku warto jest skorzystać z pomocy agencji eventowej). Oprócz tego na miejscu dostępne są:

  • Stajnia – miłośnicy jazdy konnej będą mogli pojeździć na terenie ujeżdżalni lub w terenie. Ci, którzy z kolei nigdy nie mieli okazji wsiąść na konia, będą mogli skorzystać z opcji lekcji jazdy pod okiem doświadczonych nauczycieli
  • Mini-golf – 9-cio dołkowy tor dla amatorów golfa! W przerwie między obiadem a zabawami integracyjnymi lub w oczekiwaniu na imprezę wieczorną każdy będzie mógł poczuć się jak Tiger Woods junior 😉
  • Plaża – jeżeli nasz wyjazd integracyjny odbywa się w cieplejszym okresie roku, to goście będą mogli skorzystać z plaży i zażyć kąpieli w okolicznym, zadbanym jeziorze
  • Tenis – dobrze czytacie! W Olandii dla relaksu jest możliwość gry w tenisa na ceglanym, pełnowymiarowym korcie!
  • Rekreacje – jest ich naprawdę dużo i nie sposób tu wszystkich wymienić. Ośrodek oferuje m.in.: narty wodne, kule wodną, przejażdżki motorówką, łódki, kajaki, rowery wodne, rowery, a chętni nawet będą mogli udać się na wędkowanie!

A może… piknik?

A może Twoja firma jest na tyle duża, że chciałbyś zrobić większą imprezę? Teren Olandii jest na tyle duży, że z powodzeniem zorganizujesz tam również Piknik Firmowy z dodatkowymi atrakcjami oraz koncertem gwiazdy! Właściciele Olandii deklarują, że na tego typu evencie pomieszczą nawet 10 000 osób! Imponujące, prawda? 😉

Podsumowując, to co opisaliśmy to tylko namiastka tego co oferuje Olandia. Jeśli szukamy sprawdzonego, dobrze zorganizowanego i malowniczego miejsca na event, warto rozważyć ich ofertę. Na stronie https://www.olandia.pl/ znajdziecie wszelkie najpotrzebniejsze informacje o tym ośrodku. Najlepiej jednak udać się tam samemu, by osobiście przekonać się co Olandia ma do zaoferowania i po prostu w tym miejscu się zakochać. Polecamy!

p.s. Kuchnia w miejscowej restauracji to również światowy poziom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *