Integracja w odosobnieniu – Agroturystyka-Pustelnik!

Często borykamy się z problemem gdzie zorganizować wyjazd integracyjny. W przypadku dużych firm sprawa jest prostsza, do początku wiadomo, że potrzebować będziemy dużego hotelu. Co zrobić jednak, kiedy nasza firma nie jest wielka, a jej stan osobowy to około 20-30 osób? Nic prostszego – zorganizuj wyjazd firmowy do agroturystyki!

W dzisiejsze odsłonie bloga zaproponujemy Wam wyjazd w Sudety Środkowe, gdzie znajduje się bardzo przyjemny ośrodek wypoczynkowy, nazwany przez właścicieli Agroturystyka Pustelnik. Nazwa nawiązuje nie tylko do malowniczego położenia na uboczy w otoczeniu przyrody, ale i od miejscowości, która nazywa się właśnie Pustelnik. Mimo swej nazwy, trafić w to miejsce jest bardzo prosto. Usytuowane jest bowiem zaledwie kilkaset metrów od trasy łączącej Wrocław z czeską Lubawką. Nie musimy się obawiać o hałasy z drogi, odległość od niej jest na tyle spora, że będziemy mogli cieszyć się niezmąconym spokojem przez cały czas pobytu.

Ośrodek

Agroturystyka Pustelnik ma do zaoferowania maksymalnie 35 miejsc noclegowych w pokojach, które pomieszczą od dwóch do sześciu osób. Same pokoje są bardzo przyjemne i klimatyczne. Zabytkowe umeblowanie tworzy wyjątkowy klimat każdego pomieszczenia. Całości dopełniają piękne, drewniane wykończenia wszelkich szczegółów. W takim pokoju od wejścia czujemy się dosłownie jak w domu – o wiele lepiej, niż w luksusowych wnętrzach niektórych hoteli.

Oprócz tego miejsce to dysponuje mniejszą salą kominkową połączoną z kuchnią, które doskonale może przysłużyć się do wspólnych posiłków. Dostępna jest również większa sala z parkietem wyposażoną w nagłośnienie, gdzie z powodzeniem zorganizujemy wieczorną imprezę z tańcami, spotkanie integracyjne czy też za dnia, szkolenie lub mini konferencję.

Autem Pustelnika jest sauna, przygotowana w 100% z naturalnych materiałów, opalana drewnem. Nie jest to rozrywka dla każdego, jednakże w naszej grupie z pewnością znajdą się amatorzy zdrowego wygrzewania się w gorącej parze.

Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu będą czuli się w tym miejscu wyśmienicie. Ogromny ogród z dużym stawem jest nie tylko malowniczy, ale także i pozwala na zorganizowanie wielu gier i zabaw integracyjnych. W internecie na pewno znajdziecie jakiś scenariusz, który dopasujecie do wielkości swojej grupy i możliwości Pustelnika.

Atrakcje w okolicy

Jeśli na naszym wyjeździe integracyjnym starczy nam czasu, to możemy wyjazdowiczom zaproponować atrakcje poza miejscem pobytu. A tych w okolicy jest co nie miara!

Z powodzeniem zabierzemy naszą grupę w wycieczkę po okolicznych zamkach, z których najpopularniejszy jest chyba ten w pobliskim Bolkowie. Jeśli nasz ekipa nie przepada za zwiedzaniem miejsc tego typu, możemy im zaproponować atrakcje przyrodnicze. Najciekawsze z nich to Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich, Jezioro Dobromierz czy też Skalne Miasto w Czechach, jednakże zaznaczyć należy, że to tylko kropla w morzu pięknych miejsc.

Okolica Pustelnika to także znakomite tereny na piesze wędrówki, a także przepiękne trasy rowerowe. A może wśród pracowników Twojej firmy są miłośnicy koni? W najbliższej okolicy Agroturystyki znajduje się stadnina i szkółka jazdy konnej, która oferuje możliwość wypożyczenia zwierzaków na przejażdżkę po malowniczej okolicy.

Na stronie internetowej Pustelnika – http://www.agropustelnik.pl/ – odnajdziemy o wiele więcej propozycji. Pamiętaj jednak, by organizując czas swojej grupie aktywności nie było przesadnie dużo – wszak ma być to wypad integracyjny połączony z wypoczynkiem od trudów pracy.

Ceny

Jeżeli nasz wyjazd integracyjny nie ma ogromnego budżetu, to oferta Pustelnika i tak będzie dla nas atrakcyjna. Ceny za wynajem pokoju są niezwykle atrakcyjne już dla pojedynczych osób, a jeżeli jesteśmy grupą zorganizowaną, to od początku możemy liczyć na świetną ofertę. Niemal każda wycena jest indywidualna, a kierownictwo jest na tyle elastyczne, że da się dogadać praktycznie wszystko. Jeśli zaś nasz budżet jest o wiele większy, nic tylko się cieszyć. Warunki oferowane przez Pustelnika pozwolą nam zainwestować w dodatkowe atrakcje związane z aktywnościami integracyjnymi.

Podsumowanie

Ośrodki agroturystyczne przeżywają ostatni bardzo dobry okres, a wyjazdy w takie miejsca stały się bardzo popularne. Nie zawsze jednak jakość odpowiada cenie. W przypadku Agroturystyki Pustelnik możemy być pewni, że wszystko będzie jak należy. Minusy? Ograniczona ilość miejsc. Przy organizacji swojego wyjazdu integracyjnego koniecznie musicie wziąć to miejsce pod uwagę. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *